Wild Hearts otrzymało kolejny widowiskowy zwiastun! Twórcy zapraszają do wioski Minato

Wild Hearts

Premiera Wild Hearts zbliża się wielkimi krokami, a wydawcy — Electronic Arts oraz Koemi Tecmo — staraja się zrobić wszystko, aby o ich najnowszej produkcji stale było głośno. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy kinowy zwiastun zatytułowany „Okiełznaj zdziczały świat”, dziś zaś pojawił się kolejny materiał wprowadzający niejako w fabułę tej produkcji. Szykują się naprawdę ciekawe łowy!

Nowy zwiastun Wild Hearts przedstawia kilka postaci, które poznamy podczas rozgrywki

Wild Hearts — zwiastun

Udostępniony zwiastun jest całkiem ciekawą kompilacją ujęć pochodzących bezpośrednio z produkcji, na których widać na przemian walki z potężnymi Kemono oraz wioskę, którą gracze zapewne będą dość często odwiedzać. Poza tym dowiedzieliśmy się nieco o osobach, które przyjdzie nam napotkać podczas zabawy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na uwagę zasługują także kolejne ujęcia przedstawiające tajemniczą technologię zwaną karakuri, która okazuje się pomocna nie tylko podczas starć z potężnymi bestiami, ale także podczas eksploracji.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Steam

Całość kolejny raz prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie i zjawiskowo zapowiadając naprawdę interesującą produkcję, która może faktycznie zagrozić pozycji popularnej serii Monster Hunter. Czy tak faktycznie będzie? Tego dowiemy się już 17 lutego 2023 roku, wtedy to Wild Hearts oficjalnie zadebiutuje na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Osoby, które korzystają z abonamentów Xbox Game Pass Ultimate, lub EA Play będą mogli sprawdzić tę pozycję w ramach 10-godzinnego triala.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.