Wild Hearts otrzymało kolejny widowiskowy zwiastun! Twórcy zapraszają do wioski Minato

Wild Hearts

Premiera Wild Hearts zbliża się wielkimi krokami, a wydawcy — Electronic Arts oraz Koemi Tecmo — staraja się zrobić wszystko, aby o ich najnowszej produkcji stale było głośno. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy kinowy zwiastun zatytułowany „Okiełznaj zdziczały świat”, dziś zaś pojawił się kolejny materiał wprowadzający niejako w fabułę tej produkcji. Szykują się naprawdę ciekawe łowy!

REKLAMA

Nowy zwiastun Wild Hearts przedstawia kilka postaci, które poznamy podczas rozgrywki

Wild Hearts — zwiastun

Udostępniony zwiastun jest całkiem ciekawą kompilacją ujęć pochodzących bezpośrednio z produkcji, na których widać na przemian walki z potężnymi Kemono oraz wioskę, którą gracze zapewne będą dość często odwiedzać. Poza tym dowiedzieliśmy się nieco o osobach, które przyjdzie nam napotkać podczas zabawy.

Na uwagę zasługują także kolejne ujęcia przedstawiające tajemniczą technologię zwaną karakuri, która okazuje się pomocna nie tylko podczas starć z potężnymi bestiami, ale także podczas eksploracji.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Steam

Całość kolejny raz prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie i zjawiskowo zapowiadając naprawdę interesującą produkcję, która może faktycznie zagrozić pozycji popularnej serii Monster Hunter. Czy tak faktycznie będzie? Tego dowiemy się już 17 lutego 2023 roku, wtedy to Wild Hearts oficjalnie zadebiutuje na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Osoby, które korzystają z abonamentów Xbox Game Pass Ultimate, lub EA Play będą mogli sprawdzić tę pozycję w ramach 10-godzinnego triala.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!