Wo Long Fallen Dynasty otrzymało premierowy zwiastun oraz wersję demo. Gra wkrótce pojawi się w Xbox Game Pass

Wo Long Fallen Dynasty

Akcja marketingowa związana z premierą Wo Long Fallen Dynasty nie traci na dynamice. W ostatnim czasie twórcy ze studia Team Ninja udostępnili wstępny preload swojej produkcji i ogłosili kolejną przedpremierową wersję demo. W kontekście tej drugiej wiadomości, to wszyscy zainteresowani będą mogli przeanalizować efekt prac deweloperów, bo start wersji demonstracyjnej tego tytułu ma miejsce właśnie dzisiaj, przy okazji do sieci trafił premierowy zwiastun.

Wo Long Fallen Dynasty — przedpremierowa wersja demo potrwa do 26 marca 2023 roku

Wo Long Fallen Dynasty — premierowy zwiastun

Zwiastun podkreśla przede wszystkim najważniejsze aspekty i założenia rozgrywki oraz fakt, iż tytuł ten jest autorstwa deweloperów odpowiedzialnych za serię Nioh. Materiał przedstawia także kilka całkiem dynamicznych ujęć wyjętych prosto z rozgrywki lub przerywników filmowych dla lepszego ukazania, z czym będziemy mieli do czynienia podczas zabawy z tą pozycją.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ważną informacją zawartą w powyższym wideo jest ta mówiąca o starcie finalnej wersji demo gry, która startuje dzisiaj i będzie dostępna do 26 marca 2023 roku. Oznacza to, że każdy zainteresowany Wo Long Fallen Dynasty będzie mógł przez najbliższy weekend sprawdzić, czy warto zainwestować w tę grę (lub pobrać ją w ramach Xbox Game Pass).

Wo Long: Fallen Dynasty
Wo Long Fallen Dynasty

Na ten moment wersja demo obejmować będzie dwa pierwsze rozdziały z gry, czyli Village of Calamity oraz Two Chivalorus Heroes. Podczas zabawy dostępna będzie także opcja rozgrywki multiplayer, co jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność wersji demo.

Przeczytaj też: Gry MMORPG

Osoby, które zdecydują się dać szansę wersji demonstracyjnej, otrzymają dodatkowy bonus w postaci DLC „Crouching Dragon”, czyli specjalnego hełmu dla głównego bohatera. Postęp fabuły dokonany podczas weekendowych testów przejdzie do pełnego wydania gry, który dostępny będzie od premiery, czyli 3 marca 2023 roku. Zamierzacie sprawdzić Wo Long Fallen Dynasty w najbliższy weekend? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.