Preload Wo Long Fallen Dynasty jest już dostępny na Xboxach. Wiemy ile miejsca zajmie najnowsza gra Team Ninja

Wo Long: Fallen Dynasty

Już za około dwa tygodnie bibliotekę Xbox Game Pass zasili kolejna bardzo interesująca produkcja jaką jest Wo Long Fallen Dynasty. Gra jawiąca się jako „duchowy następca serii Nioh” otrzymała w ostatnim czasie sporo konkretnych materiałów promocyjnych, które ujawniały informacje na temat podstawowych założeń fabularnych czy gameplayu. Z racji nadchodzącej premiery twórcy udostępnili opcję wcześniejszego pobierania gry, a dzięki temu dowiedzieliśmy się ile miejsca zajmie ten tytuł.

Wo Long Fallen Dynasty zajmuje mniej niż 50 GB miejsca na dysku

Wo Long: Fallen Dynasty
Wo Long Fallen Dynasty

W sekcji „Już wkrótce w subsktypcji” w zakładce Xbox Game Pass na konsolach Xbox pojawiła się dziś opcja wczesnego pobierania Wo Long Fallen Dynasty. Dzięki temu wszyscy zainteresowani tym tytułem mogą wcześniej ściągnąć na dysk wszystkie pliki, aby w dniu premiery, czyli 3 marca 2023 roku bez zbędnego oczekiwania uruchomić tę produkcję.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na szczęście dla wielu, gra nie zajmuje zbyt wiele miejsca, bo w przypadku konsol Xbox Series X|S jest to jedynie 44,6 GB, więc nie wymaga ona gruntownego sprzątania dysków konsol.

Przeczytaj też: Gry metroidvania

Warto również pamiętać, że jeszcze w tym miesiącu Wo Long Fallen Dynasty otrzyma ostatnią przedpremierową wersję demonstracyjną. Postępy dokonane podczas ogrywania tego fragmentu rozgrywki zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, a dodatkowo wszyscy, którzy przetestują tę wersję otrzymają dodatkowe DLC zatytułowane Crouching Dragon Helmet. Ciężko znaleźć lepsze powody, by już teraz ściągnąć tę produkcję na swój dysk.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.