Wo Long: Fallen Dynasty zbiera fatalne recenzje na Steam. Gracze informują o problemach technicznych

Wo Long: Fallen Dynasty

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutowało dziś na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Już wczoraj w sieci pojawiły się natomiast recenzje najnowszej produkcji studia Team Ninja, które wskazywały, że twórcy serii NiOh stanęli na wysokości zadania. Niestety okazuje, że wersja na komputery osobiste boryka się z dość poważnymi problemami technicznymi.

REKLAMA

Wo Long: Fallen Dynasty z problemami technicznymi na PC

Wo Long: Fallen Dynasty – zwiastun premierowy

W chwili pisania tej wiadomości Wo Long: Fallen Dynasty otrzymało na Steam prawie 3 tysiące recenzji, ale tylko 32% z nich to opinie pozytywne. Odbiór najnowszej produkcji Team Ninja na platformie Valve określany jest więc jako „w większości negatywny”. Gracze narzekają natomiast przede wszystkim na problemy ze sterowaniem za pomocą myszy i klawiatury, a także na słabą optymalizację.

Użytkownicy komputerów osobistych donoszą również, że Wo Long: Fallen Dynasty regularnie zacina się podczas uderzenia przeciwników. Problem nie jest jednak spowodowany zbyt słabym sprzętem, ponieważ na tego typu niedogodności narzekają nawet posiadacze pecetów o mocnych podzespołach.

Wiele wskazuje na to, że deweloperów z Team Ninja czeka jeszcze sporo pracy. Graczom PC nie pozostaje na ten moment natomiast nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na aktualizacje, które – miejmy nadzieję – pozytywnie wpłyną na działanie Wo Long: Fallen Dynasty na komputerach osobistych.

Zobacz też: Najlepsze gry VR

Na koniec warto przypomnieć, że Wo Long: Fallen Dynasty dostępne jest od dziś na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Najnowsza produkcja studia Team Ninja znajduje się również w bibliotece Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!