Gamingowy tweet wszechczasów? Oświadczenie twórców GTA 6 rozbiło bank

GTA 6

Chyba jeszcze nigdy wcześniej oświadczenie żadnego twórcy z branży gier nie odbiło się takim echem. Po wyciekach GTA 6 w sieci zaczęło wrzeć, aż głos zabrać musiał sam zainteresowany. Wpis Rockstara na Twitterze osiągnął niewyobrażalne wyniki.

REKLAMA

Rockstar z najpopularniejszym wpisem w branży

A Message from Rockstar Games pic.twitter.com/T4Wztu8RW8

— Rockstar Games (@RockstarGames) September 19, 2022

A Message from Rockstar Games pic.twitter.com/T4Wztu8RW8

— Rockstar Games (@RockstarGames) September 19, 2022

Oficjalne oświadczenie firmy Rockstar w sprawie wycieku GTA 6 bardzo szybko dotarło do niemal wszystkich śledzących branżę gier wideo. Sprawa okazała się gigantyczna, co tylko potwierdza ogromne zainteresowanie społeczności nadchodzącą odsłoną serii. Twórcy już w tym momencie osiągnęli coś niebywałego — ich wpis jest prawdopodobnie najbardziej popularnym w historii branży gier. Zdobył już ponad milion polubień i niemal 200 tysięcy cytatów oraz podań dalej.

Zobacz też: Pad do komputera — najlepsze modele

Oczywiście ciężko w tym wypadku komukolwiek cieszyć się z sukcesu, ponieważ sam wyciek jest czymś mocno niekorzystnym. Nie bez powodu twórcy i wydawcy tak mocno starają się utrzymywać swoje projekty w tajemnicy, chwaląc się jedynie samodzielnie wyselekcjonowanymi fragmentami. Nie ma jednak tego złego — inni twórcy gier wideo postanowili zdobyć się na gesty solidarności z twórcami GTA 6.

REKLAMA

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!