Niespodzianka! Niezwykle wysoko oceniana gra powróciła do Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

Dzisiaj do Xbox Game Pass trafiło wyczekiwane Redfall, które jednak nie spełniło oczekiwań, na co wskazują pierwsze recenzje. Niemniej okazuje się, że wczoraj do subskrypcji ukradkiem zawitała jeszcze jedna gra. Mowa o niezwykle dobrze ocenianym Besiege, które zniknęło z abonamentu w lutym, ale teraz zaliczyło spektakularny powrót do usługi Microsoftu.

Besiege powraca do Xbox Game Pass

Zwiastun Besiege

Besiege to symulacja z elementami gry logicznej, której motywem przewodnim jest konstruowanie tzw. machin oblężniczych. Produkcja studia Spiderling Studios ma na Steamie „przytłaczająco pozytywne” opinie, a teraz powróciła do biblioteki Xbox Game Pass. Zupełnie niespodziewanie, bez żadnej zapowiedzi.

Przeczytaj też: Najlepsze gry Star Wars

W ramach abonamentu Microsoftu Besiege można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane, czy to nie Wasz typ gry? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.