Kontynuacja ciepło przyjętej gry debiutuje w Xbox Game Pass! Powitajmy Fuga: Melodies of Steel 2

Xbox Game Pass Fuga Melodies of Steel 2

Na początku miesiąca Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja 2023. Niedługo później do abonamentu trafiło Ravenlok, potem next-genowe Weird West, a dzisiaj w subskrypcji debiutuje Fuga: Meldies of Steel 2. To kontynuacja ciepło przyjętej gry z 2021 roku, która może się pochwalić „bardzo pozytywnymi” recenzjami na Steamie.

Premiera Fuga: Melodies of Steel 2 w Xbox Game Pass

Zwiastun Fuga: Melodies of Steel 2

Fuga: Melodies of Steel 2 to bezpośrednia kontynuacja pierwowzoru z 2021 roku, będąca taktyczną grą RPG. Opowieść skupia się na grupce dzieci, której celem jest uwolnienie swoich pojmanych przyjaciół. Starcia rozgrywamy tutaj z pokładu… czołgu.

Przeczytaj też: Najlepsze mikrofony do nagrywania

Fuga: Melodies of Steel 2 jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można odpalić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zamierzacie dać szansę tej pozycji? Napiszcie w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.