Hot Wheels Unleashed GOTY od dzisiaj w Xbox Game Pass!

Hot Wheels Unleashed Game of the Year Edition

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Sword and Fairy: Forever Together wkrótce trafi do Xbox Game Pass. Natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w abonamencie Microsoftu ląduje Hot Wheels Unleashed w wersji Game of the Year Edition. Nic, tylko się cieszyć!

How Wheels Unleashed Game of the Year Edition w Xbox Game Pass

Zwiastun Hot Wheels Unleashed

Hot Wheels Unleashed Game of the Year Edition to kompletne wydanie gry wyścigowej, w której sterujemy tytułowymi samochodzikami. Można się ścigać samodzielnie, jak i w trybie multiplayer. Bez zaskoczenia, fabuły tu nie uświadczymy.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – najlepsze modele

Hot Wheels Unleashed Game of the Year Edition jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.