Hot Wheels Unleashed GOTY od dzisiaj w Xbox Game Pass!

Hot Wheels Unleashed Game of the Year Edition

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Sword and Fairy: Forever Together wkrótce trafi do Xbox Game Pass. Natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w abonamencie Microsoftu ląduje Hot Wheels Unleashed w wersji Game of the Year Edition. Nic, tylko się cieszyć!

REKLAMA

How Wheels Unleashed Game of the Year Edition w Xbox Game Pass

Zwiastun Hot Wheels Unleashed

Hot Wheels Unleashed Game of the Year Edition to kompletne wydanie gry wyścigowej, w której sterujemy tytułowymi samochodzikami. Można się ścigać samodzielnie, jak i w trybie multiplayer. Bez zaskoczenia, fabuły tu nie uświadczymy.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – najlepsze modele

Hot Wheels Unleashed Game of the Year Edition jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać