Premiera-niespodzianka w Xbox Game Pass! Fajna gra SEGI zadebiutowała w abonamencie

Xbox Game Pass

Wczoraj do Xbox Game Pass niespodziewanie trafiło konsolowe Age of Empires IV, natomiast dzisiaj w subskrypcji zadebiutowała kolejna gra-niespodzianka. Tym razem mamy do czynienia z całkiem udaną produkcją wydawaną przez SEGĘ, która na PC wylądowała jeszcze w 2021 roku. Panie i Panowie, powitajmy w XGP konsolowe wydanie Humankind!

Konsolowe Humankind niespodziewanie trafiło do Xbox Game Pass

Zwiastun Humankind

Kilka dni temu pisaliśmy, że Humankind można już pobierać na Xboxach, mimo że gra nie miała wówczas jeszcze daty premiery na konsolach. To jasno wskazywało, że debiut konsolowego wydania jest bliski, a jak się okazało, doszło do niego dzisiaj.

Humakind to turowa strategia, wzorowana na kultowej serii Civilization. Podczas zabawy obejmiemy kontrolę nad własnym ludem i poprowadzimy go przez różne okresy w historii. Będziemy wznosić budowle, dbać o rozwój technologiczny i toczyć wszelkiej maści wojny.

Przeczytaj też: Ranking najlepszych procesorów

Kup Xbox Series X

Humankind w wersji na Xbox One, Xbox Series X|S i chmurę niespodziewanie trafiło już do biblioteki Xbox Game Pass, dzięki czemu wszyscy chętni subskrybenci mogą zasiadać do zabawy. W tym miejscu warto przypomnieć, że od 2021 roku w subskrypcji Microsoftu figuruje również wydanie na PC. Będzie grane? Napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.