Xbox Game Pass się „wypalił”? Microsoft prześmiewczo odpowiada na słowa Kotaku

Xbox Game Pass Activision Blizzard

Xbox Game Pass z miesiąca na miesiąc jest coraz bardziej rozbudowany. Twórcy usługi dbają o graczy, których interesują wyłącznie wielkie premiery, ale nie zapominają również o tych, którzy korzystają z oferty z myślą o mniejszych tytułach – znanych bardziej jako gry indie.

REKLAMA

Microsoft reaguje na głosy o tym, że Xbox Game Pass się wypalił

tell me you limit yourself to only AAA games without telling me you limit yourself to only AAA games

— Xbox Game Pass (@XboxGamePass) May 23, 2022

tell me you limit yourself to only AAA games without telling me you limit yourself to only AAA games

— Xbox Game Pass (@XboxGamePass) May 23, 2022

W poprzednim dniu redakcja Kotaku przygotowała i opublikowała na swojej witrynie artykuł, w którym zebrała opinie fanów i skrytykowała abonament Microsoftu. Najbardziej oberwało się korporacji z Redmond za brak wysokobudżetowych gier, które są największym czynnikiem skłaniającym niektórych do rezygnacji z opłacania Xbox Game Pass.

Osoby z Xbox Game Pass, odpowiadające za relacje ze społecznością, odpowiedziały prześmiewczo na tekst wymienionego wyżej portalu, sugerując, aby odbiorcy nie ograniczali się wyłącznie do wysokobudżetowych pozycji, lecz zwrócili uwagę także na pomniejsze produkcje, często będące równie dobrymi grami, co te, w których marketing wpompowywane są miliony dolarów.

Sprawdź także: 3 miesiące Xbox Game Pass w korzystnej cenie

Artykuł Kotaku został prawdopodobnie stworzony z pobudek wywołanych przełożeniem premiery Starfield i Redfall. Z plotek wynika, że ten pierwszy tytuł Bethesdy potrzebuje dodatkowych miesięcy, aby twórcy mogli dopracować mechaniki. Oficjalnych powodów przełożenia obu produkcji jednak nie znamy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!