Lost in Random od dzisiaj w Xbox Game Pass

Lost in Random

Przedwczoraj do Xbox Game Pass trafiły 3 gry z Life is Strange: True Colors na czele. Z kolei dzisiaj w abonamencie Microsoftu ląduje ciepło przyjęte Lost in Random. Nie da się ukryć, że z tej gry ucieszy się wielu subskrybentów.

Lost in Random w Xbox Game Pass

Zwiastun Lost in Random z elementami rozgrywki.

Lost in Random to przygodówka, której oprawa graficzna budzi skojarzenie z filmami Tima Burtona. Akcja tej nietuzinkowej produkcji rozgrywa się w mrocznym świecie fantasy zwanym Random (nie mylić z Radomiem), w której rzut kością do gry przesądza o losie każdego człowieka. Główną bohaterką opowieści jest dziewczynka imieniem Even, która wraz z kością Dicey wyrusza w podróż, aby stawić czoła panującemu w krainie porządkowi.

Przeczytaj też: Jaką myszkę do laptopa wybrać?

Plotki o pojawieniu się Lost in Random w tytułowej usłudze sięgają listopada zeszłego roku, ale gra trafi do biblioteki Xbox Game Pass dopiero dzisiaj, najprawdopodobniej pomiędzy 17:00 a 20:00. W ramach subskrypcji Amerykanów uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z