Signalis, Cassette Beasts i Turbo Golf Racing w Xbox Game Pass od dnia premiery

Cassette Beasts

Oferta Xbox Game Pass powiększa się w bardzo szybkim tempie. Właśnie dowiedzieliśmy się, że wkrótce do subskrypcji Microsoftu trafią trzy gry: Signalis, Cassette Beasts oraz Turbo Golf Racing. Co prawda o ostatniej produkcji wiedzieliśmy już od dawna, ale dopiero teraz poznaliśmy jej datę premiery w XGP.

Signalis, Cassette Beasts i Turbo Golf Racing niedługo w Xbox Game Pass

Zwiastun Signalis

Signalis najprościej można opisać jako „survival horror w mangowej stylistyce”. Jest to gra indie, w której wcielimy się w androidkę imieniem Elster. Protagonistka została zmuszona do awaryjnego lądowania na tajemniczej, śnieżnej planecie, aby odszukać zaginionego członka swojej załogi. Od tego momentu zaczynają się dziać bardzo dziwne rzeczy.

Data premiery Signalis została ustalona na 27 października 2022 roku. Tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass — zagramy na PC, Xboxie One, Xbox Series X|S i być może w chmurze.

Zwiastun Cassette Beasts

Cassette Beasts to całkiem urocze połączenie bijatyki i gry RPG, utrzymane w pixel-artowej oprawie graficznej. Produkcja została zainspirowana Pokemonami, a motywem przewodnim rozgrywki są tu starcia pomiędzy uroczymi potworkami. Co ciekawe, „bestie” w grze można łączyć, tworząc nowe gatunki.

Data premiery Cassette Beasts nie jest jeszcze znana, ale pierwszego dnia gra trafi też do usługi Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji uruchomimy ją na PC, Xboxie One, Xbox Series X|S i być może w chmurze.

Zwiastun Turbo Golf Racing

Turbo Golf Racing to nadchodzący konkurent dla Rocket League. W tej wieloosobowej produkcji może się bawić maksymalnie osiem osób jednocześnie, a motywem przewodnim rozgrywki jest tu wbijanie gigantycznej piłki do bramki… futurystycznym autem.

Data premiery Turbo Golf Racing wreszcie została ujawniona — gra zadebiutuje 4 sierpnia 2022 roku. Tego samego dnia wyląduje ona też w ofercie Xbox Game Pass w wersji Game Preview. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, Xbox Series X|S i być może w chmurze.

Przeczytaj też: Hollow Knight: Silksong może zadebiutować w Xbox Game Pass

Czekacie na którąś z wymienionych wyżej produkcji? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z