[Akt.] Yakuza: Like A Dragon zmierza do Xbox Game Pass? Na to wygląda!

Yakuza: Like A Dragon

Konferencja Xbox & Bethesda Games Showcase rozpocznie się za niecałe 24 godziny. Podczas wydarzenia poznamy m.in. nowe gry zmierzające do Xbox Game Pass. A skoro o nowych grach zmierzających do Xbox Game Pass mowa, to wygląda na to, że w usłudze wkrótce zadebiutuje Yakuza: Like A Dragon. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Yakuza: Like A Dragon wkrótce w Xbox Game Pass – to (prawie) pewne

Yakuza: Like A Dragon appears to be headed to Xbox Game Pass https://t.co/VJN2GtLvbX

— Nibel (@Nibellion) June 12, 2021

Yakuza: Like A Dragon appears to be headed to Xbox Game Pass https://t.co/VJN2GtLvbX

— Nibel (@Nibellion) June 12, 2021

W Microsoft Store dostrzeżono dodatki do Yakuza: Like A Dragon oznaczone jako wchodzące w skład subskrypcji Xbox Game Pass, a nie da się ukryć, że to mówi samo za siebie. Ponadto dziennikarze tacy jak Tom Warren i Jeff Grubb potwierdzili, że omawiana produkcja zmierza do tytułowej subskrypcji. Oczywiście oficjalnego potwierdzenia ze strony Microsoftu jeszcze nie usłyszeliśmy, ale wszelkie znaki na niebie wskazują, że jutro firma odkryje wszystkie karty. Mowa tu m.in. o wspomnianym potwierdzeniu, platformach i dacie pojawienia się najnowszej Yakuzy w Game Passie.

Warto wspomnieć, że dzięki przeciekom poznaliśmy już tytuły trzech kultowych gier Bethesdy zmierzających do Game Passa, a także dowiedzieliśmy się, że w dniu premiery subskrybenci usługi Microsoftu prawdopodobnie będą mogli uruchomić Bound 4 Blood. Jutrzejszy dzień zapowiada się naprawdę ekscytująco – konferencja Xbox & Bethesda Games Showcase z pewnością przyniesie wiele dobrych wieści.

Aktualizacja – 13.06.2021, 21:30

Doniesienie się potwierdziło – gra trafi do biblioteki Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z