Xbox zapowiada nowy kontroler! Nocturnal Vapor już wkrótce w sprzedaży

Xbox Nocturnal Vapor

Oryginalnych kontrolerów od Xboxa nigdy za wiele. Firma właśnie zapowiedziała więc nowego pada. To uzupełnienie kolekcji Vapor o nazwie Nocturnal.

Kontroler Nocturnal Vapor zapowiedziany. Preordery już dostępne

Zapowiedziany dziś Xbox Nocturnal Vapor to najnowszy kontroler z tej kolekcji. Należy do niej wiele innych padów, m.in. Stormcloud czy Dream.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tym razem mamy do czynienia z ciekawym, czarno-zielowym wydaniem. Zielone są też przyciski, analogi oraz krzyżak. Z kolei tylną obudowę i spusty wykonano w pierwszej z barw.

Poza tym to standardowy pad Xboxa. Zamówienia przedpremierowe na niego już wystartowały i są dostępne również w Polsce. W naszym kraju jego cena wynosi 329 zł, a zakup można zrealizować w Microsoft Store.

Warto także wspomnieć o kolekcji obudów Vapor, jakie możemy znaleźć w Xbox Design Lab. Dzięki temu istnieje możliwość zaprojektowania własnego kontrolera, który zostanie oparty o inwencję twórczą designerów Microsoftu.

Przypomnijmy też, że niedawno do Polski trafił pad Arctic Camo. Może on być świetną opcją dla kogoś, komu nie przypadł do gustu żaden z wyżej wspomnianych kontrolerów.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.