Doładowanie 25 zł na Steam za zakup batoników Nesquik w Żabce! Świetna oferta dla polskich graczy

Żabka promocja steam nesquik

We wrześniu pewna grupa graczy miała wyjątkową okazję skorzystać z ciekawych promocji przygotowanych przez sieć sklepów Żabka. W jednym i drugim przypadku można było odebrać doładowanie w wysokości 25 zł za zakup określonej ilości produktów (wody lub płatków). Teraz wystartowała kolejna okazja i szczególnie upodobają ją sobie ci, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez „czegoś słodkiego”.

Żabka zachęca do zakupu batoników Nesquik i zgarnięcia doładowań w wysokości 25 zł na Steam!

Steam
Steam

W ramach najnowszej promocji dostępnej wyłącznie w sklepach Żabka pojawiła się możliwość odebrania doładowania na Steam w wysokości 25 zł. Jedyne co trzeba zrobić to zakupić pięć batoników „Nestlé Nesquik Płatki i Mleko 25g”, a więc zasady zabawy są niemal identyczne, jak w poprzednich dwóch przypadkach.

W akcji udział bierze wyłącznie jeden rodzaj batonika, a do odebrania swojej nagrody konieczne jest oczywiście przy zakupie zeskanowanie aplikacji Żappka. Po zakupie wspomnianych pięciu sztuk nasz kod o wartości 25 zł będzie gotowy do odebrania! Nic prostszego.

Promocja oferowana przez sieć sklepów Żabka trwa jeszcze przez cztery dni, a dokładniej do 24 października 2023 roku. Możliwe jednak, że zakończy się ona wcześniej z powodu braku kodów, więc zainteresowanym radzimy się śpieszyć!

Przeczytaj też: Gry na nudę

Żabka najwidoczniej widzi w tego rodzaju promocjach ciekawą akcję marketingową i dość chętnie w ostatnim czasie je organizuje. Ciekawić może tylko, na jakie jeszcze pomysły wpadną inicjatorzy tych akcji, aby przekonać do zakupu kolejnych graczy. W tej kwestii warto mieć rękę na pulsie!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.