Przedstawiamy XGPU.deals, nasz międzynarodowy portal ze sposobami na tani XGPU

XGPU.deals

XGP.pl wystartowało 1 maja 2021 roku. Od tego czasu odwiedziły nas setki tysięcy użytkowników, a nasz rozwój jest widoczny jak na dłoni.

W pierwszej połowie sierpnia zeszłego roku opublikowaliśmy poradnik ze sposobami na tani Xbox Game Pass Ultimate, a miesiąc temu na łamach naszego portalu pojawił się wpis pokazujący jak oszczędzić jeszcze więcej z wykorzystaniem darmowego VPN-a. Stworzone przez nas poradniki cieszą się ogromną popularnością — skorzystały z nich już tysiące graczy. Obserwując stale rosnące zainteresowanie, wpadliśmy na pomysł, aby podzielić się opracowanymi przez nas sposobami z resztą świata.

XGPU.deals

Tak właśnie narodziło się XGPU.deals, czyli nasz nowy projekt pokazujący jak oszczędzić na subskrypcji Microsoftu graczom z najróżniejszych zakątków globu. Treści na portalu są dostępne w języku angielskim, natomiast poradniki („VPN-based” i „non-VPN„) zostały dostosowane do obywateli ponad 30 krajów.

Przy pierwszych odwiedzinach strona automatycznie wykrywa kraj odwiedzającego i dostosowuje poradniki do obowiązujących w konkretnym państwie cen i waluty. Oczywiście linki prowadzące do zakupu kodów na Xbox Live Gold, Xbox Game Pass Ultimate czy inne subskrypcje również zostały odpowiednio dobrane dla danych krajów; niektóre klucze można aktywować tylko w wybranych regionach, jednak na XGPU.deals zadbaliśmy, aby nikt nie musiał robić tego samodzielnie.

Pomóż nam wypromować XGPU.deals

Zapewne wielu z was ma znajomych-graczy z innych krajów, a także przesiaduje na zagranicznych grupach, forach czy Reddicie. Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeżeli pomożecie nam wypromować XGPU.deals — docenimy każdą wzmiankę o portalu, każdy link czy polubienie na Facebooku albo obserwację na Twitterze. Zapraszamy też na naszą anglojęzyczną grupę na Facebooku.

Chcemy dotrzeć do jak największego grona osób, pokazując im, że subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate można kupować znacznie taniej. Z góry dziękujemy!

PS. Jeżeli natraficie na jakiś błąd / problem z XGPU.deals, to prosimy, poinformujcie nas o tym; czy to w komentarzach pod tym wpisem, czy w mailu z zakładki kontakt.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z