Kup abonament Game Pass w MUVE.pl i zagraj w Hellblade 2 już dzisiaj! Atrakcyjna oferta polskiego sklepu

pc game pass ultimate konsole

Dzisiaj premiera Hellblade 2, czyli jednej z najbardziej wyczekiwanych gier 2024 roku. W naszej recenzji produkcja studia Ninja Theory zgarnęła oszałamiające 9/10, a w innych „reckach” gra również zbiera rewelacyjne opinie.

Dobra wiadomość jest też taka, że Hellblade 2 trafiło dzisiaj do biblioteki Xbox Game Pass w wersji na PC, Xbox Series X|S i chmurę, dzięki czemu najnowszy tytuł Ninja Theory można już ogrywać w ramach abonamentu.

A tak się składa, że obecnie wszystkie warianty subskrypcji można kupić w dobrych cenach w MUVE.pl – polskim sklepie, będącym oficjalnym cyfrowym dystrybutorem doładowań Game Pass. Innymi słowy, to pewne źródło.

Kup abonament Game Pass

Kod umożliwiający aktywację wybranego wariantu Game Passa otrzymasz od razu po sfinalizowaniu zamówienia, na maila.

Pod koniec warto wspomnieć, że w abonamencie Game Passa można znaleźć nie tylko Hellblade 2, a także SETKI innych gier na PC, konsole (Xbox One, Xbox Series X|S) i chmurę. Przy tak niskiej cenie subskrypcji, jej zawartość jest niebywale bogata.

Listę wszystkich gier dostępnych w Game Pass możesz podejrzeć na oficjalnej stronie Xboxa.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.