Siedem porządnych tytułów dostępnych do pobrania z Amazon Prime Gaming na listopad 2022

Amazon Prime Gaming

Na początku listopada Amazon Prime Gaming oferuje nam kilka porządnych tytułów, które już czekają na pobranie za darmo. Tym razem w abonamencie nie uświadczymy tylu produkcji AAA. Zamiast tego otrzymaliśmy więcej gier niezależnych, które przykują naszą uwagę historią oraz warstwą artystyczną.

Darmowe gry z Amazon Prime Gaming na listopad 2022 możliwe do pobrania

Przedstawienie darmowych gier w Amazon Prime Gaming na listopad 2022.

W październiku oferta Amazon Prime Gaming była solidna. W listopadzie dostaliśmy nieco mniej głośnych tytułów. Nie zmienia to faktu, że znajdziemy w tym zestawieniu kilka ciekawych perełek. Większość z nich pobierzemy bezpośrednio ze strony Amazona, a do dwóch oznaczonych potrzebujemy konta na odpowiedniej platformie.

  1. Fallout New Vegas Ultimate Edition – wymaga Epic Games Store
  2. WRC 9 FIA World Rally Championship
  3. Last Day of June
  4. Indiana Jones and The Last Crusade
  5. Etherborn
  6. Whispering Willows
  7. Facility 47 – wymaga Legacy Games

Zobacz też: Najlepsze gry samochodowe

Po coraz lepszym Fallout 76 znowu możemy wrócić do postapokaliptycznej Ameryki w Fallout New Vegas. Niestety, na kolejną część serii musimy jeszcze poczekać, dlatego warto przypomnieć sobie odsłonę z 2010 roku. Z całego zestawienia polecamy jeszcze samochodówkę WRC 9 oraz emocjonalną przygodówkę Last Day of June, wyciskającą łzy nawet z największych twardzieli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższe gry znikną z oferty 1 grudnia 2022 roku, więc do tego czasu warto je odebrać. Przypominamy przy okazji o darmowym okresie subskrypcji Amazon Prime – możemy bez opłat przetestować usługę przez 30 dni, by zdecydować czy jest warta 49 zł rocznie. Dajcie znać, która z powyższych gier przykuła Was do monitora na dłużej.

O autorze
Szymon Greloch
Autor

Nerd pełną gębą. Uwielbia strategie i gry sieciowe, w szczególności MOBA. Od małego przykuty do komputera, spędził przy pierwszym Down of War i Gothicach większość młodości. Do dzisiaj czeka na dobrą grę o Custodes z Warhammera 40k. Wcześniej mocno związany z HotSem, dzisiaj delektuje się pełnią gamingu. W wolnych chwilach pomaga przy organizacji wydarzeń masowych związanych z fantastyką.

Liczba wpisów: 112 (w redakcji od 25.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.