Kolejne klasyki z PS1 dostały trofea na PS4 i PS5. Na liście m.in. Ape Escape

Ape Escape

Kilka dni temu informowaliśmy, że Syphon Filter — gra z 1999 roku — dostanie trofea na PS4 i PS5. Z kolei dzisiaj pisaliśmy, jak prezentują się pierwsze klasyki z PS1 na PS4 i PS5. Teraz natomiast poznaliśmy kolejne cztery gry z ery pierwszego PlayStation, które dostaną wsparcie dla pucharków na PS4 i PS5. Sony najwyraźniej przygotowuje grunt pod nowe PS Plus, bo pakiet Premium zapewni dostęp m.in. do starych gier.

REKLAMA

Ape Escape i inne gry z PS1 z trofeami na PS4 i PS5

Wild Arms trophy list is up as well https://t.co/EqazCLDrMI pic.twitter.com/HzDJnmM1ra

— Wario64 (@Wario64) May 23, 2022

Wild Arms trophy list is up as well https://t.co/EqazCLDrMI pic.twitter.com/HzDJnmM1ra

— Wario64 (@Wario64) May 23, 2022

Niezastąpiony Wario64, czyli znany leaker, opublikował na Twitterze listę kolejnych gier z czasów PS1, które otrzymają system pucharków. Mężczyzna wymienił Ape Escape, Wild Arms, I.Q.: Intelligent Qube, Hot Shots Gold oraz Syphon Filter, ale o tej ostatniej pozycji wiedzieliśmy już od kilka dni. Trofea są już dodawane do bazy danych PlayStation.

Przeczytaj też: Zestawy z PS5 dostępne od 2799 zł z wysyłką

To z pewnością nie koniec, jeżeli chodzi o klasyki, które zostaną wzbogacone o osiągnięcia na PS4 i PS5. Niewykluczone, że z czasem lubiana funkcja zawita do wszystkich kultowych tytułow z ery PS1, ale to oczywiście nic pewnego. Do której produkcji sprzed lat planujecie powrócić, jak PS Plus Premium zadebiutuje już w Polsce? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!