Ubisoft pracuje również nad Assassin’s Creed: Invictus – samodzielną grą multiplayer

Assassin's Creed 2

W trakcie ostatniego pokazu Ubisoft Forward fani Assassin’s Creed nie mogli narzekać na brak wiadomości dotyczących wspomnianej marki. Podczas sobotniego wydarzenia zapowiedziano nie tylko Assassin’s Creed Mirage, ale także m.in. poinformowano, że trwają prace nad Assassin’s Creed Jade, Assassin’s Creed Hexe oraz Assassin’s Creed Red (wszystkie nazwy to tytuły robocze). Okazuje się jednak, że francuska firma ma w zanadrzu jeszcze jeden projekt, który powinien zainteresować wszystkich miłośników sieciowych zmagań.

REKLAMA

Assassin’s Creed: Invictus to samodzielna gra sieciowa od twórców For Honor i Rainbow Six: Siege

Ubisoft Forward 2022

Marc-Alexis Côté – jeden z producentów wykonawczych Assassin’s Creed – w rozmowie z serwisem VGC zdradził, że w produkcji znajduje się również samodzielna gra sieciowa kierowana do miłośników wspomnianej marki, która znana jest obecnie pod kodową nazwą Assassin’s Creed: Invictus. Całość ma połączyć poprzednie odsłony serii w „doświadczeniu multiplayer”.

Côté ujawnił również, że projekt znajduje się w rękach zespołu złożonego z deweloperów, którzy w przeszłości byli odpowiedzialni za For Honor oraz Rainbow Six: Siege. Przedstawiciel Ubisoftu zaznaczył, że za sprawą ich doświadczenia, firma chce rozwinąć markę Assassin’s Creed.

Zobacz też: Kody do GTA 5

Niestety Côté nie podzielił się żadnymi dodatkowymi szczegółami na temat Assassin’s Creed: Invictus. Miłośnicy marki, którzy czekają na możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w sieciowych zmagań, muszą więc uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych informacji dotyczących wspomnianego projektu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!