Druga gra z Games with Gold na styczeń 2023 już dostępna do pobrania

Autonauts

Pod koniec grudnia Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na styczeń 2023. Niedługo później pierwsza pozycja ze styczniowej oferty została udostępniona do pobrania subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, natomiast teraz przyszła pora na drugi tytuł. Warto go odebrać za pamięci.

Autonauts za darmo w ramach Games with Gold na styczeń 2023

Zwiastun Autonauts

Zawsze o tym wspominamy, ale wspomnimy raz jeszcze: Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj subskrybenci mogą pobrać za darmo Autonauts. Produkcja pozostaje bezpłatna do 15 lutego.

Przeczytaj też: AMD FSR

Może i Autonauts nie jest pełnoprawną grą AAA, ale to nie oznacza, że nie warto dać jej szansy. Wręcz przeciwnie – oceny na Metacritic wskazują, że w istocie mamy do czynienia z całkiem ciekawą pozycją. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z