Baldur’s Gate 3 może otrzymać pudełkowe wydanie na PS5! Twórcy badają zainteresowanie fizyczną wersją gry

baldur's gate 3 ps5

Baldur’s Gate 3 zostało niezwykle ciepło przyjęte przez graczy. Produkcja, początkowo wydana jedynie na PC, we wrześniu zadebiutowała również na PS5. Choć gra dostępna jest tylko w wersji cyfrowej, Larian Studios może zaskoczyć fanów Baldur’s Gate 3 pudełkowym wydaniem na konsole Sony.

Larian Studios bada zainteresowanie Baldur’s Gate 3 w wersji pudełkowej na PS5

Do tej pory Baldur’s Gate 3 zostało wydane na PC oraz PS5 wyłącznie w ramach dystrybucji cyfrowej. Pod koniec roku jednak gdy gra doczeka się pełnej japońskiej lokalizacji, ma pojawić się w tym kraju w wersji pudełkowej na PS5. Odpowiedzialną za fizyczne wydanie produkcji firmą ma być Spike Chunsoft.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeśli zaś chodzi o resztę świata, nie zostały podane żadne informacje w temacie pudełkowego wydania Baldur’s Gate 3 na PS5. Okazuje się jednak, że Larian Studios może już badać zainteresowanie graczy takim produktem, bowiem na platformie X pojawił się ciekawy wpis dyrektora wydawniczego studia, Michaela Douse’a. Mężczyzna przekazał dalej post z pytaniem: „Czy kupiłbyś fizyczną wersję Baldur’s Gate 3?”, sprawdzając tym samym reakcję społeczności.

Trzeba przyznać, że Douse wywołał niemałe poruszenie wśród graczy. Wiele komentarzy wskazuje na to, że fani chętnie sięgną po pudełkowe wydanie Baldur’s Gate 3 na PS5. Cóż, teraz pozostaje nam obserwować, jakie będą dalsze działania Larian Studios pod tym względem.

Zobacz też: Gry podobne do Starfield

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Baldur’s Gate 3 jeszcze w 2023 roku trafi na Xboxy Series X|S. Larian Studios nie zamyka się również na temat DLC. Warto także dodać, że niedawno RPG doczekało się ogromnej aktualizacji.

O autorze
Patrycja Pietrowska
Redaktorka działów Newsy & Promocje

Grami interesuje się od kiedy pamięta, jednak pisze o nich od niedawna. Nie faworyzuje żadnej z platform i chętnie poszerza horyzonty, jeśli chodzi o gatunki. Spędziła zdecydowanie zbyt wiele czasu w Apex Legends. Poza grami kolekcjonuje płyty z muzyką.

Liczba wpisów: 916 (w redakcji od 24.05.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.