Baldur’s Gate 3 w takim wydaniu jeszcze nie widzieliście! Twórcy świętują wyjście gry z wczesnego dostępu

Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3 niedawno stał się dostępny także na PlayStation 5 i od razu otrzymał mnóstwo pozytywnych recenzji. Gra w większości zbiera najwyższe noty i, kto wie, być może kiedyś będzie na nas czekało także DLC. Tymczasem jednak warto obejrzeć nietypowy i bardzo humorystyczny film opublikowany przez twórców Baldur’s Gate 3.

Baldur’s Gate 3 – wyjście gry z wczesnego dostępu promowane zabawną animacją

Baldur’s Gate 3 – animacja z okazji wyjścia gry z wczesnego dostępu

Larian Studios, świętując wyjście Baldur’s Gate 3 z wczesnego dostępu, dodało w serwisie YouTube zabawną animację prezentującą czwórkę bohaterów gry, którzy wychodzą ze świata Early Access. Widać, że sytuacja ta budzi w nich pewne wątpliwości oraz stres, co w sumie można by nawiązać do obaw, jakie mieli twórcy przed wypuszczeniem pełnej wersji gry.

Pod koniec filmu przypomniano również, że Baldur’s Gate 3 dostępny jest już na PlayStation 5. Animacja została stworzona przez Liama McKeowna, na zlecenie zespołu Larian Studios. Bez wątpienia stanął na wysokości zadania!

Zobacz także: Laptop gamingowy do 4500 zł

Kup Baldur’s Gate 3

Przypomnijmy na koniec, że Baldur’s Gate 3 jest dostępny na PC oraz PlayStation 5. Tytuł jeszcze w tym roku wyląduje również na konsolach Xbox Series X|S. Dokładna data debiutu nie jest jednak na razie znana.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.