Biomutant na PS5 i XSX|S już blisko? Next-genowa wersja gry pojawiła się w bazie PlayStation

Biomutant

Biomutant został wydany na rynek w maju 2021 roku w wersji na PC, PS4 oraz XONE. Gra bez większych problemów działa na sprzętach PlayStation 5 i Xbox Series X|S, lecz wyłącznie w formie wstecznej kompatybilności. Twórcy pomimo zapowiedzi do tej pory nie wypuścili odpowiedniej aktualizacji, która zaoferowałaby natywne wersje tytułu pod obecną generację konsol. Wydaje się, że niebawem się to zmieni.

REKLAMA

Biomutant na PS5 bliżej niż dalej

Jak dobrze zauważył użytkownik Reddita o pseudonimie The_andshrew w bazie danych PlayStation pojawił się nowy produkt o numerze identyfikacyjnym PPSA06256_00. Nie byłoby w nim nic ciekawego, gdyby nie dołączone do niego zdjęcie, które ukazuje główne logo gry Biomutant. Szczegół ten daje ogromną nadzieję na to, że Biomutant po ponad roku oczekiwania nareszcie trafi oficjalnie na PS5, a także, jak można łatwo się domyślić, na Xbox Series X|S.

Sprawdź także: Prawdopodobna oferta PS Plus czerwiec 2022

Jeśli powyższe plotki okażą się prawdziwe, to istnieje prawdopodobieństwo, że produkcja zostanie przedstawiona podczas najbliższych wydarzeń gamingowych. Przypomnijmy, że w nadchodzących dniach będziemy mogli obejrzeć czerwcowe State of Play, a także kolejną edycję Xbox & Bethesda Games Showcase oraz Summer Game Fest.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!