Twórcy Lords of the Fallen z dużymi planami! CI Games chce powrócić m.in. ze znaną serią strzelanek

CI Games Lords of the Fallen

Pomimo tego, że Lords of the Fallen zebrało mieszane opinie od graczy i recenzentów, to gra okazała się sukcesem sprzedażowym. Tytuł już 10 dni po premierze sprzedał się w 1 milionie egzemplarzy. Teraz CI Games, który jest jego wydawcą, myśli o planach na przyszłość. Według informacji znanego insidera polskie przedsiębiorstwo ma w planach kilka produkcji, w tym kontynuację Lords of the Fallen i powrót serii Sniper Ghost Warrior.

Plany CI Games: kontynuacja Sniper Ghost Warrior, Death of the Fallen i nie tylko

Internauta posługujący się w serwisie X/Twitter nickiem Kurakasis podzielił się informacjami, jakie udało mu się zebrać na temat planów CI Games na najbliższe lata.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednym z najważniejszych projektów polskiej firmy ma być kontynuacja Lords of the Fallen. Już wcześniej informowaliśmy o raporcie finansowym za 2023 rok, w którym można było wyczytać szczegóły dotyczące kontynuacji. Teraz dzięki informacjom insidera wiemy, że produkcja ma nosić tytuł Death of the Fallen, a nazwa kodowa to Project III.

Oprócz tego internauta potwierdza, że gra ma zadebiutować najwcześniej w 2026 roku i używać silnika Unreal Engine 5. Za produkcję ma odpowiadać niemieckie studio Hexworks, które stworzyło również pierwszą część.

Kolejnym z projektów ma być nowa część serii Sniper Ghost Warrior. W tworzenie gry ma być zaangażowane Underdog Studio, czyli wewnętrzny zespół CI Games, razem z nieokreślonym studiem zewnętrznym. Tytuł również ma wykorzystywać Unreal Engine 5, natomiast nieokreślona została data premiery.

Oprócz tego CI Games ma jeszcze mieć w planach 2 projekty. Jednym z nich jest Project Scorpio, za który ma być odpowiedzialne również Underdog Studio, a sama gra ma być strzelanką multiplayer, nastawioną na rozgrywkę PvE.

Drugim projektem ma być za to Project Survive i jak sama nazwa wskazuje, ma być grą survivalową. Tytuł ma być osadzony w otwartym świecie i zawierać również elementy horroru. Tak jak poprzednie ma korzystać z Unreal Engine 5, a premiera planowana jest na 2025 rok.

Zobacz też: Najlepsze gry hack and slash

Należy pamiętać, że oprócz informacji zawartych w raporcie finansowym, nie są to oficjalne komunikaty pochodzące od CI Games. Mimo wszystko fani Lords of the Fallen i serii Sniper Ghost Warrior powinni bacznie sprawdzać internet w poszukiwaniu nowych wieści o interesujących ich produkcjach.

Źródło: X/Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.