Night City może być jeszcze piękniejsze! Genialna modyfikacja do Cyberpunk 2077 dostępna w nowej wersji

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 niedawno doczekał się świetnie ocenianego DLC Phantom Liberty. Dzięki rozszerzeniu wiele osób powróciło na ulice Night City, a gra cieszy się dużym zainteresowaniem. Dodatkowo pecetowi gracze mogą poprawić wrażenia wizualne dzięki modyfikacji Cyberpunk 2077 HD Reworked Project w wersji 2.0.

Modyfikacja Cyberpunk 2077 HD Reworked Project 2.0 jest już dostępna

Cyberpunk 2077 HD Reworked Project 2.0

Polski moder działający pod pseudonimem Halk Hogan wypuścił właśnie Cyberpunk 2077 HD Reworked Project 2.0. Modyfikacja jest kompatybilna z DLC Phantom Liberty, a także z wersją 2.01 samej gry. Ponadto twórca udostępnił w sieci zwiastun swojego dzieła, gdzie możemy przyjrzeć się rewelacyjnym efektom jego pracy.

Jak głosi opis projektu na stronie Nexusmods, wersja 2.0 poprawia prawie wszystkie tekstury z poprzedniej wersji, ale także ulepsza kolejne – w tym elementy środowiska, architekturę Night City czy graffiti. Modyfikacja jest dostępna w dwóch wariantach: Ultra Quality (zalecany dla wyświetlaczy 2K/4K, może zużywać 1-1,5 GB więcej pamięci VRAM) oraz Balanced (zalecany do kart graficznych z mniejszą pamięcią, zużywa 0,5-1,0 GB więcej pamięci VRAM).

Warto również dodać, że mimo zainstalowania modyfikacji nadal można trafić na tekstury niższej rozdzielczości, jednak Halk Hogan zaznaczył, że nie planuje obecnie wydawania kolejnej aktualizacji swojego projektu.

Zobacz też: Gry podobne do Genshin Impact

Na zakończenie warto wspomnieć, że dla Cyberpunk 2077 potwierdzona została edycja Ultimate. Do gry ma wkrótce trafić również kolejny patch, który ma wyeliminować błąd związany z odbiorem bonusu gwarantowanego w ramach przedpremierowego zamówienia Phantom Liberty. Pojawiły się także wieści związane z sequelem produkcji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.