Cyberpunk 2077 z kolejną aktualizacją! CD Projekt RED przedstawiło obszerną listę poprawek

Cyberpunk 2077

Na Xbox Games Showcase zaprezentowano nowy zwiastun Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, który ujawnił dokładną datę premiery dodatku. Tymczasem CD Projekt RED nie próżnuje i cały czas pracuje nad kolejnymi poprawkami do podstawowej wersji gry. Produkcja polskiego studia doczekała się bowiem nowej aktualizacji, która usuwa sporą liczbę różnego rodzaju błędów.

CD Projekt RED udostępnią nową aktualizację do gry Cyberpunk 2077. Patch usuwa sporo błędów

Jak informuje CD Projekt RED, aktualizacja oznaczona numerem 1.63 wprowadza szereg poprawek związanych z rozgrywką oraz zadaniami. Deweloperzy wyeliminowali sporo błędów, które występowały podczas wykonywania konkretnych zadań i kontraktów. Lista jest naprawdę obszerna, dlatego zainteresowani powinni zapoznać się ze szczegółowym opisem „łatki” na oficjalnej stronie gry.

Aktualizacja oznaczona numerem 1.63 wprowadza także poprawki związane z interfejsem. CD Projekt RED wyeliminowało m.in. błąd, w wyniku którego podczas transferu pieniędzy lub danych interfejs wyświetlał tekst: „Hakowanie wroga”. Wyeliminowano również bug, który powodował, że urządzenia mogły nie nadawać się do użytku po otwarciu mapy.

Najnowszy patch naprawia także błąd, w wyniku którego na niektórych powierzchniach pojawiały się artefakty koloru przy włączonym Path Tracingu. Aktualizacja eliminuje również bug, który powodował, że przy włączonej opcji DLSS na krawędziach części obiektów występowały jasne, kolorowe błyski.

CD Projekt RED usunęło również błąd, który wpływał na wydajność na konsolach Xbox Series X|S po dłuższym czasie grania. Dodatkowo na sprzętach Microsoftu zmieniono liczbę dostępnych miejsc zapisu na Xbox do 20 na zapis ręczny i 10 na zapis z punktu bez powrotu. Aktualizacja wprowadza także kilka poprawek związanych z trybem fotograficznym.

Zobacz też: Kody do The Sims 3

Kup Cyberpunk 2077

Na koniec warto przypomnieć, że Cyberpunk 2077: Widmo Wolności zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S dokładnie 26 września 2023 roku. Produkcja CD Projekt RED otrzymała nowe wymagania sprzętowe, a deweloperzy kilka dni temu przedstawili nowości, które trafią do gry wraz z wyczekiwanym dodatkiem fabularnym.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.