Dla Cyberpunk 2077 Phantom Liberty trzeba będzie zarwać nockę. Znamy godzinę premiery dodatku!

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Do premiery Cyberpunk 2077 Phantom Liberty warto dobrze się przygotować. Gracze posiadający PlayStation 5 powinni uporządkować swój dysk, bo ponoć rozszerzenie zajmie dużo miejsca, a pecetowcy sprawdzić stan swojego komputera. Z najnowszych informacji od CD Projekt RED, dotyczących godziny premiery dodatku wynika, że przyda się też kubek mocnej kawy.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty – godzina premiery w Polsce

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty godzina premiery
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty – mapa z godziną premiery dodatku

CD Projekt Red zaprezentował na Facebooku infografikę, na której znajdziemy dokładne godziny premiery dodatku Phantom Liberty. W Polsce rozszerzenie do Cyberpunk 2077 zadebiutuje 26 września 2023 roku o godzinie 1:00 w nocy na PC. Posiadacze konsol będą mogli sprawdzić Phantom Liberty równo o północy.

Do premiery dodatku zostało już zaledwie kilka dni. Twórcy cały czas dbają o regularne przypominanie o tym wydarzeniu graczom. Przykładowo, kilka dni temu mogliśmy obejrzeć nowe fragmenty rozgrywki z Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, w których zaprezentowano nowe możliwości Gorilla Arms, Mantis Blades, Monowire oraz Projectile Launch System.

Zobacz także: Gry podobne do The Last of Us

Kup Cyberpunk 2077

Na koniec przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 Phantom Liberty będzie dostępne na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Dodatek zaoferuje sporo nowości, w tym nieznaną do tej pory dzielnicę Dogtown, a także nowe przedmioty, zadania i walki z bossami.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.