Cyberpunk 2077 Phantom Liberty w czołówce bestsellerów Steam! Ogromne zainteresowanie polskim DLC

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

W trakcie pokazu Xbox Games Showcase poznaliśmy wreszcie długo wyczekiwaną datę premiery dodatku Phantom Liberty do Cyberpunka 2077. Po wydarzeniu twórcy przekazali także zaktualizowane wymagania sprzętowe oraz zapowiedzieli darmową zawartość do gry. Wygląda na to, że CD Projekt RED trafił do serc graczy – nadchodzące DLC już cieszy się ogromną popularnością na platformie Steam.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty jednym z najchętniej kupowanych DLC na Steam

Pierwszy i zarazem ostatni fabularny dodatek do Cyberpunk 2077 zbliża się wielkimi krokami, a gracze nie mogą się doczekać kolejnej porcji przygód w klimatycznym Night City. Najlepszym dowodem na zainteresowanie produkcją jest jej ogromna popularność na Steamie, gdzie podstawowa gra oraz nadchodzący dodatek Phantom Liberty utrzymują się w czołówce najchętniej kupowanych tytułów. Marcin Momot, community manager z CD Projekt RED podzielił się wczoraj swoim odkryciem na Twitterze i skomentował sytuację słowami: „Bestsellery na Steam wyglądają dziś całkiem nieźle! Dziękujemy za nieustające wsparcie!”.

„Widmo Wolności” obiecuje rozszerzyć Night City o nową dzielnicę, a także wprowadzić nowe postacie i wątki fabularne. Oczekiwania wobec DLC są spore, a gracze pokładają w produkcji naprawdę duże nadzieje. Wielbicielom Cyberpunka pozostaje trzymać kciuki za polskie studio i liczyć na dostarczenie przez nich świetnego produktu.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Cyberpunk 2077

Nie ma zatem wątpliwości, że nadchodzący dodatek będzie kamieniem milowym w historii gry, a zainteresowanie wokół produkcji jest tylko jednym z przykładów na to, że gracze nie mogę się doczekać momentu, w którym ponownie wskoczą w buty V. Przypominamy również, że premiera Phantom Liberty, które ma ukazać się na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S, zaplanowana jest na 26 września 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.