Nowa prezentacja Cyberpunk 2077 Phantom Liberty już wkrótce! Idris Elba opowie o grze

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Idris Elba

Dodatek Phantom Liberty do Cyberpunk 2077 pojawi się na rynku już za dwa tygodnie. Ponoć rozszerzenie może zająć sporo miejsca na dysku, a do tego przed jego uruchomieniem dobrze będzie sprawdzić stan swojego komputera. Dla graczy, którzy chcieliby dowiedzieć się jeszcze czegoś więcej na temat dodatku, CD Projekt RED ma niespodziankę. W tym tygodniu odbędzie się prezentacja Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, podczas której pojawi się Idris Elba.

CD Projekt RED zaprasza na odcinek Night City Wire o Cyberpunk 2077 Phantom Liberty z Idrisem Elbą

W powyższym poście na Twitterze/X CD Projekt RED zaprosił graczy na prezentację z serii Night City Wire, podczas której opowie o nadchodzącym dodatku do Cyberpunk 2077, czyli Phantom Liberty. W specjalnym odcinku, który odbędzie się 14 września 2023 o godzinie 17:00, deweloperzy poruszą temat muzyki, nowych stacji radiowych, a także rozgrywki i dostępnych umiejętności.

To oczywiście nie wszystko, gdyż gościem Night City Wire będzie Idris Elba. Aktor, znany z wielu filmów oraz seriali (w tym „Luther” i „Prawo ulicy”), w rozszerzeniu do Cyberpunk 2077 wciela się w rolę zupełnie nowej postaci, czyli Reeda. Podczas Night City Wire opowie nieco więcej o swojej roli.

Night City Wire powraca – ze specjalnym odcinkiem #PhantomLiberty! Porozmawiamy o nowych stacjach radiowych, dowiemy się więcej o Reedzie od samego Idrisa Elby, omówimy rozgrywkę i nowe umiejętności… i dorzucimy niespodziankę lub dwie. Nie przegap tego!

@CyberpunkGame

Zobacz także: Najlepsze laptopy gamingowe do 4500 zł

Kup Cyberpunk 2077

Na koniec przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zadebiutuje 26 września 2023 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. W dodatku pojawi się sporo nowości, w tym między innymi nowe zadania, przedmioty, walki z bossami i nieznana do tej pory dzielnica Dogtown.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.