Hardspace: Shipbreaker z datą premiery. Gra trafi do Xbox Game Pass pierwszego dnia

Hardspace: Shipbreaker

Maj w Xbox Game Pass zapowiada się niezwykle ciekawie — mimo że nie ma jeszcze nawet połowy kwietnia, to wiemy już, że w przyszłym miesiącu do abonamentu zawita m.in. Sniper Elite 5, Trek to Yomi, Citizen Sleeper i Eiyuden Chronicle: Rising. Teraz poznaliśmy tytuł piątej gry, która wyląduje w usłudze Microsoftu w maju 2022. To ciekawie zapowiadające się Hardspace: Shipbreaker.

Data premiery Hardspace: Shipbreaker w Xbox Game Pass

Zwiastun Hardspace: Shipbreaker

Hardspace: Shipbreaker to symulator kosmicznego zbieracza złomu. Głównym bohaterem gry, a zarazem wspomnianym zbieraczem, jest niejaki Cutter. Mężczyzna ma ogromny dług wobec firmy LYNX, który zamierza spłacić, trudniąc się pozyskiwaniem i odsprzedażą podzespołów z kosmicznych wraków. Wbrew pozorom nie jest to proste zajęcie, bo brak ostrożności przy demontażu może doprowadzić np. do wybuchu i śmierci protagonisty.

Przeczytaj też: Najciekawsze gry FPS i TPS w Xbox Game Pass

Data premiery pełnej wersji Hardspace: Shipbreaker (obecnie gra jest dostępna w formie wczesnego dostępu) została ustalona na 24 maja 2022 roku i oczywiście tego samego dnia produkcja wzbogaci też bibliotekę Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu uruchomimy ją jedynie na PC, bo najpierw będzie dostępna tylko na komputerach. Z czasem (nie podano konkretnej daty) ma zadebiutować również wersja konsolowa, ale na ten moment nie wiadomo, czy ona również pojawi się w subskrypcji, gdy już trafi na rynek.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z