Dead Space 2 Remake i Dead Space 3 Remake powstaną? Electronic Arts pyta graczy o zainteresowanie tytułami

Dead Space 3

Od premiery Dead Space Remake minął już miesiąc. Odświeżona wersja przygód Isaaca Clarke’a zebrała świetne recenzje, a w trybie Nowa Gra Plus można było odnaleźć notatkę nawiązującą do drugiej odsłony serii. Tymczasem wygląda na to, że Electronic Arts na poważnie rozważa stworzenie remake’ów Dead Space 2 i Dead Space 3.

Electronic Arts sprawdza, czy gracze chcieliby zagrać w Dead Space 2 Remake i Dead Space 3 Remake

Jak zauważa Dillon Rogers – niezależny deweloper, który przy wsparciu Davida Szymanskiego stworzył Gloomwood – Electronic Arts wysyła do wybranych graczy ankiety. W kwestionariuszu amerykańska firma pyta natomiast o ewentualne zainteresowanie takimi tytułami jak Dead Space 2 Remake oraz Dead Space 3 Remake.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niewykluczone, że wyniki ankiety pomogą Electronic Arts podjąć ostateczną decyzję. Możemy być jednak pewni, że na oficjalną zapowiedź odświeżonych wersji dwóch kolejnych odsłon serii Dead Space przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Zobacz też: Najlepsze gry VR

Na koniec warto przypomnieć, że remake Dead Space Remake dostępny jest na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez deweloperów ze studia EA Motive, odświeżona wersja przygód Isaaca Clarke’a powstała w 2,5 roku.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.