Dead Space 2 Remake i Dead Space 3 Remake powstaną? Electronic Arts pyta graczy o zainteresowanie tytułami

Dead Space 3

Od premiery Dead Space Remake minął już miesiąc. Odświeżona wersja przygód Isaaca Clarke’a zebrała świetne recenzje, a w trybie Nowa Gra Plus można było odnaleźć notatkę nawiązującą do drugiej odsłony serii. Tymczasem wygląda na to, że Electronic Arts na poważnie rozważa stworzenie remake’ów Dead Space 2 i Dead Space 3.

REKLAMA

Electronic Arts sprawdza, czy gracze chcieliby zagrać w Dead Space 2 Remake i Dead Space 3 Remake

Pfft. The survey EA is sending out. On the wall – the writing. pic.twitter.com/o2f1OPC1zM

— Dillon Rogers (@TafferKing451) February 25, 2023

Pfft. The survey EA is sending out. On the wall – the writing. pic.twitter.com/o2f1OPC1zM

— Dillon Rogers (@TafferKing451) February 25, 2023

Jak zauważa Dillon Rogers – niezależny deweloper, który przy wsparciu Davida Szymanskiego stworzył Gloomwood – Electronic Arts wysyła do wybranych graczy ankiety. W kwestionariuszu amerykańska firma pyta natomiast o ewentualne zainteresowanie takimi tytułami jak Dead Space 2 Remake oraz Dead Space 3 Remake.

Niewykluczone, że wyniki ankiety pomogą Electronic Arts podjąć ostateczną decyzję. Możemy być jednak pewni, że na oficjalną zapowiedź odświeżonych wersji dwóch kolejnych odsłon serii Dead Space przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Zobacz też: Najlepsze gry VR

Na koniec warto przypomnieć, że remake Dead Space Remake dostępny jest na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez deweloperów ze studia EA Motive, odświeżona wersja przygód Isaaca Clarke’a powstała w 2,5 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!