Dead Space Remake vs The Callisto Protocol. Porównanie grafiki nowych horrorów

Dead Space Remake

Miłośnicy horrorów mają za sobą kilka bardzo udanych tygodni. Najpierw zadebiutowało długo wyczekiwane The Callisto Protocol, a niedługo później Dead Space Remake. Opublikowane niedawno na YouTube wideo porównuje oba tytuły i bliżej przygląda się grafice.

REKLAMA

Grafika Dead Space Remake i The Callisto Protocol

Porównanie Dead Space Remake i The Callisto Protocol

Oczywiście w oczach niektórych graczy może nie być to sprawiedliwe porównanie. The Callisto Protocol zebrało niestety dosyć średnie recenzje, a sprzedaż nie spełniła oczekiwań wydawcy. Dead Space Remake z kolei przyjął się bardzo dobrze i chociaż nie mamy jeszcze informacji o sprzedaży, krążące po internecie opinie zachęcają do zakupu.

Mimo różnego odbioru przez graczy i krytyków, produkcje Striking Distance Studios i Motive są bezpośrednią konkurencją. Nawet na powyższym wideo Dead Space Remake wypada lepiej. Wrażenie robi szczególnie liczba detali, które pozwalają jeszcze bardziej wczuć się w tę klimatyczną grę.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Niedługo powinniśmy dowiedzieć się czegoś o sprzedaży Dead Space Remake. Jeżeli graczom udzielił się hype, Motive może pokonać swoją konkurencję również na polu finansowym.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!