Dead Space Remake vs The Callisto Protocol. Porównanie grafiki nowych horrorów

Dead Space Remake

Miłośnicy horrorów mają za sobą kilka bardzo udanych tygodni. Najpierw zadebiutowało długo wyczekiwane The Callisto Protocol, a niedługo później Dead Space Remake. Opublikowane niedawno na YouTube wideo porównuje oba tytuły i bliżej przygląda się grafice.

Grafika Dead Space Remake i The Callisto Protocol

Porównanie Dead Space Remake i The Callisto Protocol

Oczywiście w oczach niektórych graczy może nie być to sprawiedliwe porównanie. The Callisto Protocol zebrało niestety dosyć średnie recenzje, a sprzedaż nie spełniła oczekiwań wydawcy. Dead Space Remake z kolei przyjął się bardzo dobrze i chociaż nie mamy jeszcze informacji o sprzedaży, krążące po internecie opinie zachęcają do zakupu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mimo różnego odbioru przez graczy i krytyków, produkcje Striking Distance Studios i Motive są bezpośrednią konkurencją. Nawet na powyższym wideo Dead Space Remake wypada lepiej. Wrażenie robi szczególnie liczba detali, które pozwalają jeszcze bardziej wczuć się w tę klimatyczną grę.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Niedługo powinniśmy dowiedzieć się czegoś o sprzedaży Dead Space Remake. Jeżeli graczom udzielił się hype, Motive może pokonać swoją konkurencję również na polu finansowym.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.