Dead Space Remake za darmo na Steam! Gracze PC mogą przetestować wersję próbną hitu z 2023 roku

Dead Space Remake Isaac Clarke

Dead Space Remake spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów. Nic więc dziwnego, że w okolicach premiery odświeżona wersja przygód Isaaca Clarke’a była jedną z najchętniej kupowanych gier na Steam. Tymczasem okazuje się, że użytkownicy komputerów osobistych mają szansę przetestować najnowszą produkcję studia EA Motive zupełnie za darmo.

Gracze PC mogą przetestować Dead Space Remake za darmo, dzięki wersji próbnej na Steam

Dead Space Remake – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Na Steam pojawiła się bowiem specjalna oferta, która powinna zainteresować graczy rozważających zakup Dead Space Remake. Użytkownicy platformy Valve mogą bowiem przetestować jedną z najwyżej ocenianych gier z 2023 roku zupełnie za darmo. Wszystko za sprawą bezpłatnej wersji próbnej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Udostępniony na Steam trial pozwala cieszyć się grą Dead Space Remake przez pełne 90 minut. Oferta dostępna będzie jednak wyłącznie do 29 maja do 19:00 czasu polskiego, dlatego lepiej nie odkładać testów na później. Warto także dodać, że odświeżoną wersję przygód Isaaca Clarke’a można obecnie nabyć na platformie Valve z 20% zniżką.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do League of Legends

Remake Dead Space zadebiutował na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S pod koniec stycznia 2023 roku. Miesiąc po premierze wspomnianej produkcji Electronic Arts udostępniło natomiast ankietę, w której pytano graczy o ewentualne zainteresowanie takimi tytułami jak Dead Space 2 Remake oraz Dead Space 3 Remake.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.