Podwójna szansa na zdobycie unikatów w Diablo 4! Zainteresowani nie powinni zwlekać

diablo 4 echo duriela

W Diablo 4 zawitał ostatnio Zimowy Pomór – specjalne wydarzenie, które wprowadziło do gry nieco świątecznego klimatu. To jednak nie koniec nowości, które urozmaicą końcówkę roku w produkcji Blizzarda. Twórcy podwoili bowiem szansę na zdobycie najrzadszych przedmiotów przez ograniczony czas.

Blizzard podwaja szanse na zdobycie unikatów po starciu z Echo Duriela przez ograniczony czas

Zwiastun Diablo 4

Niedawno pojawiła się mała aktualizacja do Diablo 4, która wprowadza między innymi kilka poprawek błędów i aktualizuje moce wampirów. Ponadto Blizzard ma dla graczy świąteczny prezent – do 8 stycznia dwukrotnie zwiększona została częstotliwość wypadania najrzadszych przedmiotów po starciu z Echo Duriela. Oczywiście nadal wiąże się to z koniecznością zdobycia odpowiednich składników do wezwania bossa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zwiększamy częstotliwość wypadania uber unikatów po starciu z Echo Duriela do 8 stycznia, aby pomóc wszystkim poszukującym tego wyjątkowego wyposażenia. Wesołych świąt!

Blizzard

Jeśli zaś chodzi o wspomniane moce wampiryzmu, zmienione zostały statystyki Metamorfozy. Czas trwania Unstoppable będzie stały – nie skaluje się z kolejnymi wampirzymi poziomami. Jego długość wynosi teraz 2,5 sekundy.

Zobacz też: Smartfon do 4000 zł

Na zakończenie warto wspomnieć, że Blizzard planuje wydać DLC do Diablo 4. Dodatek ma zadebiutować pod koniec 2024 roku. Niemałe poruszenie wywołała również ankieta, która może zdradzać nieciekawe plany studia związane z ceną rozszerzenia.

Źródło: Blizzard

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.