Dragon Age Dreadwolf otrzymało nowy zwiastun. BioWare przygotowało niespodziankę z okazji Dragon Age Day

Dragon Age Dreadwolf- Solas

Od pierwszej zapowiedzi Dragon Age Dreadwolf minęło już ponad pół roku. W tym czasie dowiedzieliśmy się, że twórcy planują przygotować produkcję z uniwersalną i ciekawą fabułą, która powinna przyciągnąć zarówno weteranów serii, jak i nowych graczy. Wczoraj z okazji Dragon Age Day udostępnili krótki zwiastun, który rzuca nieco więcej światła na pozornie dobrze znaną postać.

Solas głównym bohaterem najnowszego zwiastuna Dragon Age Dreadwolf

Dragon Age Dreadwolf — zwiastun

Narratorem w tym materiale jest nie kto inny a krasnolud Varric Tethras, który snuje krótką opowieść na temat swojego dawnego kompana — Solasa. Niziołek zwraca uwagę, że elfi mag dość sprytnie ukrył swoją tożsamość, a teraz planuje wcielić w życie swój kolejny niecny plan. Materiał kończą wymowne słowa Varrica, który stwierdza, że „tylko my możemy go powstrzymać”, co wskazuje, jakie zadanie może zostać postawione przed graczami. Udostępniony zwiastun stworzony został wyłącznie na podstawie animowanych grafik, więc kwestia oprawy audiowizualnej na tym etapie nadal pozostaje tajemnicą.

Przeczytaj też: Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do Xbox Series X|S?

Niestety, poza zarysowaniem prawdziwej sylwetki elfiego maga nie zdradzono nic więcej na temat tej produkcji. Wiadomo jedynie, że Dragon Age Dreadwolf trafi na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S, a twórcy w ostatnim czasie osiągnęli ważny kamień milowy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z