Dragon’s Dogma 2 debiutuje w tym tygodniu! Capcom ujawnił dokładne godziny premiery nowego action-RPG

Dragon's Dogma 2

Kilka dni temu ujawniono rozmiar gry Dragon’s Dogma 2 na konsolach. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana produkcja zadebiutuje na rynku już 22 marca 2024 roku, czyli w najbliższy piątek. Firma Capcom najwyraźniej chce odpowiednio przygotować graczy na ten moment, ponieważ udostępniła dokładne godziny premiery nowego action-RPG w poszczególnych regionach.

Dragon’s Dogma 2 dokładnymi godzinami premiery na świecie. Graczy z Polski czeka długa noc

Gracze z Polski – zainteresowani Dragon’s Dogma 2 – muszą przygotować się na nocną premierę. Zgodnie z przekazanymi informacjami wersja pecetowa wspomnianej produkcji zadebiutuje w naszym kraju 22 marca 2024 roku o 1:00 czasu polskiego. Użytkownicy konsol Sony i Microsoftu będą natomiast mogli rozpocząć swoją przygodę równo o północy, a więc godzinę wcześniej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto dodać, że niemal od dwóch tygodni gracze zainteresowani Dragon’s Dogma 2 mogą cieszyć się darmowym kreatorem postaci. Udostępnienie wspomnianego narzędzie okazało się strzałem w dziesiątkę. Nowe action-RPG od Capcomu zaczęło bowiem zyskiwać na popularności, dzięki użytkownikom, którzy chwalili się w sieci stworzonymi przez siebie bohaterami.

Dragon’s Dogma 2 zmierza zarówno na komputery osobiste, jak i konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Wspomniana produkcja niestety nie otrzyma polskiej wersji językowej. Zainteresowanych zachęcamy natomiast do obejrzenia klimatycznego wprowadzenia do historii nowego action-RPG od Capcomu.

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.