Elden Ring Shadow of the Erdtree na nowym zwiastunie z ocenami. Twórcy szczycą się wysokimi notami

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Shadow of the Erdtree, czyli dodatek do Elden Ringa, to bez wątpienia najgłośniejsza premiera czerwca 2024 roku. DLC do gry roku 2022 osiągnęło świetne wyniki zarówno jeżeli chodzi o sprzedaż, jak i o oceny w recenzjach. Tym drugim twórcy postanowili pochwalić się na nowym zwiastunie.

Sukces Elden Ring Shadow of the Erdtree uwieczniony na nowym zwiastunie

Zwiastun Eden Ring Shadow of the Erdtree przedstawiający oceny

Powyższy materiał jest przypieczętowaniem potężnego sukcesu, jakim bez wątpienia jest Shadow of the Erdtree. Dodatek do Elden Ringa jest obecnie na ustach całej branży gamingowej, a twórcy gry są chwaleni praktycznie za każdy aspekt swojego dzieła. Nic więc dziwnego, że postanowiono z tej okazji wypuścić dodatkowy zwiastun.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, nie wszystkim graczom dodatek do Elden Ringa przypadł do gustu. W sieci bowiem pojawiają się głosy, jakoby Shadow of the Erdtree było za trudne. W tym temacie wypowiedział się nawet sam reżyser gry Hidetaka Miyazaki, który wprost powiedział, że poziom trudności DLC jest odpowiedni i stanowi on jedną z najbardziej charakterystycznych cech jego produkcji, bez której gra nie byłaby już tym samym.

A Wy gracie w Shadow of the Erdtree? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Bandai Namco (YouTube)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.