Florida Joker nadal nie odpuszcza i straszy twórców GTA 6. Kartą-pułapką ma być niesławny haker

Florida Joker GTA 6

Jakkolwiek by na to nie spojrzeć, tak Lawrence Sullivan znany jako Florida Joker na fali popularności trailera GTA 6 zwietrzył nie lada okazję. Niezwykłą wręcz popularnością cieszą się jego filmiki, w których domaga się od Rockstar Games milionowych kwot za rzekome wykorzystanie jego wizerunku. Teraz postanowił on „szantażować” deweloperów, grożąc im wykorzystaniem bardzo nietypowej „broni”.

Florida Joker nadal domaga się pieniędzy od Rockstar Games

Kiedy ostatni raz poruszaliśmy temat osobliwego Jokera, żądał on od Rockstar Games kwoty 5 milionów dolarów. Według najnowszego materiału kwota wzrosła już dwukrotnie i Sullivana zaspokoi kwota 10 milionów dolarów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tym razem poza straszeniem deweloperów GTA 6 Florida Joker postanowił zagrozić deweloperom, że użyje swojej „tajnej broni”. Jest nią nie kto inny, jak niesławny haker, który odpowiada za ogromny przeciek GTA 6, a jakiś czas temu został skazany na dożywotni pobyt w szpitalu psychiatrycznym.

Fakt ten nie przeszkadza bardzo specyficznemu jegomościowi, bo zapowiedział on, że jeśli Rockstar Games mu nie zapłaci, to „wyrwie chłopaka z oddziału psychiatrycznego” i razem zhakują system korporacji.

Gta 6 – pierwszy trailer

Czemu w ogóle Florida Joker nadal nie odpuszcza i w pewnym stopniu naraża się na pośmiewisko? W najnowszym wideo twierdzi on, że przez ogromną popularność, jaką przysporzył mu trailer GTA 6, nawet nie jest w stanie spokojnie zjeść posiłku na mieście. Narzeka on także na fanów gry, którzy non stop chcą robić sobie z nim zdjęcia.

Mimo tego od początku całej „afery” zaczął on coraz bardziej upodabniać się do postaci z trailera. Widać to nie tylko po kolorze włosów, ale też więziennym ubraniu i specyficznej chustce z napisem „GTA, musimy porozmawiać”.

Przeczytaj też: Gry offline

Oczywiście jest to też jego „ostatnie ostrzeżenie” i kolejnego już nie będzie. Znając jego dotychczasowe groźby to kolejne wideo, gdzie żąda jeszcze większej kwoty, pojawi się w przeciągu kolejnych dwóch tygodni. Jedno trzeba przyznać, Florida Joker ma wyjątkowo nietypowy sposób na życie.

Źródło: Twitter: GTA 6 Countdown

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.