Do Forza Motorsport niebawem trafi duża aktualizacja! Gra otrzyma masę poprawek i nowy tor

Forza Motorsport

Jak niedawno informowaliśmy, Forza Motorsport ma spore szanse na to, aby stać się najpopularniejszą odsłoną całej serii. Twórcy potwierdzili już plany na kolejne tory, a jeden z nich pojawi się w grze już niebawem. Do produkcji zmierza bowiem Update 2, który nie tylko wprowadzi wiele poprawek, ale także urozmaici rozgrywkę nowym obiektem.

Update 2 trafi do Forza Motorsport w połowie listopada

Forza Motorsport – trailer

Turn 10 Studios odpowiedzialne za Forza Motorsport przygotowuje się już do wydania dużej aktualizacji do swojej produkcji. W związku z tym pojawiła się wstępna lista poprawek, których ostatecznie ma być ponad 200. Wraz z Update 2 w wyścigówce pojawi się również nowy tor – Yas Marina.

Jeżeli chodzi o poprawki, te mają obejmować między innymi stabilność i ograniczenie pojawiających się na wszystkich platformach różnych awarii. Rozwiązane mają zostać problemy dotyczące trybu wieloosobowego, w tym matchmakingu i zarządzania drużyną. Poprawić się mają także wrażenia z rozgrywki, poprzez naprawę błędów powodujących zacinanie się gry czy wymuszoną zmianę kamery.

Deweloperzy zdają sobie również sprawę z istnienia buga, który przyczynia się do niekończącego się ekranu ładowania, jednak wciąż badają problem. Hotfix dotyczący tego błędu ma ukazać się jeszcze przed Update 2.

Zobacz też: Gry na nudę

Jeśli chodzi o datę wydania aktualizacji, na ten moment wiemy jedynie, że ma ona pojawić się w połowie listopada. Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Forza Motorsport zadebiutowała 10 października 2023 roku. Produkcja jest dostępna wyłącznie na Xboxach Series X|S oraz PC. Tytuł od momentu premiery zasila bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.