Wyciekł gameplay z Harry Potter Quidditch Champions! Prawie 10 minut rozgrywki na nowych materiałach

Harry Potter Quidditch Champions

Warner Bros. po udanej premierze Hogwarts Legacy w kwietniu ogłosiło kolejną grę w uniwersum stworzonym przez J.K. Rowling. Harry Potter Quidditch Champions skupia się na tytułowych meczach w quidditcha i ma pozwolić na rozgrywkę zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i wspólnie ze znajomymi. Zaproszeni do testów fani sprawdzają produkcję i jak się okazuje, niedawno wyciekł prawie 10-minutowy gameplay z wczesnej wersji gry.

Gameplay z Harry Potter Quidditch Champions przedstawia pełny mecz i wybór postaci

Grafika została usunięta na żądanie WarnerMedia LLC.

Niedawno doszło do kolejnego wycieku gameplayu z gry Harry Potter Quidditch Champions. Na filmie z rozgrywki możemy zobaczyć pełny mecz quidditcha, a także wybór i opcje personalizacji postaci. Poza stworzeniem własnego bohatera można wybierać spośród znanych nam z serii postaci, takich jak Harry Potter, Draco Malfoy, Cho Chang czy Ron Weasley. W przypadku każdej z nich można wybrać rolę, jaką ma pełnić w drużynie.

Warto dodać, że to nie jest pierwszy raz, kiedy rozgrywka wyciekła do sieci. W maju jeden ze streamerów zdecydował się udostępnić wczesny materiał z rozgrywki, który szybko został usunięty. Tym razem pojawiły się jednak nowe materiały, które można odnaleźć między innymi na platformie Streamable.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Kup Hogwarts Legacy

Produkcja może być interesującą pozycją dla fanów uniwersum, szczególnie dlatego, że wielu fanów liczyło na możliwość grania w quidditcha w Hogwarts Legacy. Na koniec przypominamy, że Harry Potter Quidditch Champions pojawi się na PC oraz na konsolach. Nie zostały jednak sprecyzowane ani dokładne platformy, ani przybliżona data premiery.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.