Nowe dynamiczne tło na Xboxach Series X|S już dostępne! Microsoft szykuje graczy na Hellblade 2

Senua’s Saga: Hellblade II

Dzisiejszy nowy materiał z Hellblade 2 to nie wszystko, co Microsoft przygotował dla graczy. Właśnie mogą oni bowiem ustawić nowe tło dynamiczne z gry. Opcja ta jest dostępna wyłącznie na najnowszych konsolach Microsoftu.

Hellblade 2 – nowe tło dynamiczne na Xboxach Series X|S już dostępne

Hellblade 2 tuż za rogiem, więc pora na kolejne nowinki dotyczące gry. Tym razem mowa o nowym tle dynamicznym, który właśnie trafił w ręce graczy. Jego wygląd można zobaczyć w powyższym tweecie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przypomnijmy, że tła dynamiczne to nowa opcja, która trafiła do graczy w ostatnie wakacje. Choć aktualizacja znalazła się na Xboxie One i Xboxach Series X|S, wyłącznie posiadacze najnowszych konsol mogą skorzystać z omawianej w tym tekście funkcji.

Wracając jednak do Hellblade 2, wokół gry ostatnio robi się naprawdę gorąco – i to nie tylko za sprawą zbliżającej się premiery. Gracze martwią się bowiem jeszcze o brak marketingu wokół jednej z największych tegorocznych produkcji Xboxa. Ponadto ostatnio dowiedzieliśmy się, że może ona trafić także na PS5.

Tak czy inaczej, na razie wiemy, że Hellblade 2 zadebiutuje już 21 maja 2024 roku. Gra – przynajmniej na razie – wyląduje wyłącznie na PC i Xboxach Series X|S.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.