Hellblade 2 na nowym zwiastunie. Twórcy chwalą się ocenami gry

Senua's Saga: Hellblade 2

Hellblade 2 to jedna z najgłośniejszych tegorocznych gier wydanych przez Microsoft. Produkcja została świetnie przyjęta przez recenzentów, jednakże niestety sprzedaż tytułu nie wydaje się być zadowalająca. Mimo wszystko jednak twórcy postanowili przypomnieć o swoim dziele i wypościli do sieci nowy zwiastun.

Hellblade 2 szczyci się ocenami na nowym zwiastunie

Zwiastun Hellblade 2 przedstawiający oceny

Na oficjalnym kanale Xbox na YouTube pojawił się nowy zwiastun Hellblade 2, w którym można zobaczyć podsumowanie ocen gry. Twórcy w materiale przedstawiają zarówno liczby jak i cytaty z recenzji, które chwalą ich produkcję.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Hellblade 2 miało być exclusivem, który spowoduje, że sprzedaż Xboxów poszybuje w górę. Tak się niestety nie stało, a sama gra pomimo pozytywnego odbioru redakcji na całym świecie, nie wzbudziła podobnego zachwytu u części graczy. Mimo tego trzeba przyznać, że jest to tytuł przełomowy na kilku płaszczyznach, szczególnie jeżeli chodzi o kwestie audiowizualne.

Źródło: Xbox (YouTube)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.