Czy Hideo Kojima będzie pracować nad Metal Gear Solid lub Silent Hill? Reżyser odpowiada na pytania fanów

Silent Hill

Nowy podcast Brain Structure Hideo Kojimy okazuje się bardzo ciekawym źródłem ciekawostek na temat branży gier wideo i przyszłości samego dewelopera. Gdyby o Kojima Productions nie było wystarczająco głośno ze względu na ostatnie przecieki Overdose, Kojima zaadresował temat potencjalnej sprzedaży studia. W tym samym odcinku dowiedzieliśmy się również o całkowitym braku chęci Hideo do współpracy z Konami.

Hideo Kojima stanowczo odmawia pracy nad Metal Gear Solid i Silent Hill

Metal Gear Solid 2
Metal Gear Solid 2

W ostatnim odcinku podcastu Brain Structure Hideo Kojima został zapytany przez jednego z fanów, czy w przyszłości jest szansa na jego udział w produkcji nowej odsłony Metal Gear Solid, Silent Hill lub Zone of the Enders. W odpowiedzi Kojima stanowczo wyjaśnił, że to się nie wydarzy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Podczas tego samego odcinka Hideo Kojima zdementował również kilka innych plotek i spekulacji. Reżyser wyklarował sytuację z premierą Death Stranding na Google Stadia oraz wyjaśnił, że nie ma nic wspólnego z grą Abandoned od Blue Box Game Studios.

Przeczytaj też: Przystawka Smart TV – najlepsze modele

W branży gier wideo dzieje się wiele niespodziewanych rzeczy, więc nie warto całkowicie zamykać się na potencjalny udział w Kojimy w którejś odsłonie Metal Gear Solid czy Silent Hill. Na ten moment reżyser wydaje się jednak bardzo niechętny do rozpoczęcia współpracy z Konami.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.