Hogwarts Legacy z kolejnym materiałem promocyjnym! 20 minut relaksu w magicznej i zimowej scenerii

Hogwarts Legacy

W zeszłym tygodniu gracze mieli okazję zobaczyć klimatyczny kinowy zwiastun Hogwarts Legacy. Okazuje się jednak, że nie była to jedyna atrakcja, jaką studio Avalanche Software przygotowało dla miłośników Harry’ego Pottera. Tuż przed weekendem twórcy opublikowali bowiem kolejny materiał promocyjny skierowany do miłośników ASMR.

Twórcy Hogwarts Legacy opublikowali kolejny materiał dla miłośników ASMR

Hogwarts Legacy – materiał ASMR

Powyższe wideo przedstawia „późne zimowe popołudnie” w świecie czarodziejów. W tle usłyszeć można natomiast relaksujące odgłosy przyrody. To jednak nie wszystko. Materiał zawiera bowiem również ujęcia prezentujące kilka lokacji, do których gracze będą mogli udać się podczas zabawy. Całość z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom Harry’ego Pottera.

Należy pamiętać, że nie jest to pierwszy tego typu materiał promocyjny gry Hogwarts Legacy. Już w sierpniu deweloperzy opublikowali podobne wideo, które pozwalało graczom zrelaksować się przy odgłosach ciepłego, letniego dnia. W listopadzie udostępniono natomiast nagranie, dzięki któremu zainteresowani mogli spędzić „spokojny, jesienny poranek” w magicznym świecie Harry’ego Pottera.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Zgodnie z zapowiedziami Hogwarts Legacy zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 10 lutego. Należy także pamiętać, że posiadacze Edycji Deluxe będą mogli rozpocząć zabawę trzy dni wcześniej – 7 lutego. Zainteresowani powinni również zapoznać się ze szczegółami, które kilka dni temu wyciekły do sieci.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!