Twórcy Wiedźmina 3 chwalą polski hit Steama i Game Passa! CD Projekt RED dostrzegło grę jednej osoby

Wiedźmin 3 Geralt

Manor Lords to niekwestionowany hit Steama oraz Game Passa. Produkcja stworzona przez jedną osobę – naszego rodaka – zyskała niesamowitą popularność, a kunszt tego tytułu postanowili docenić nawet autorzy Wiedźmina 3. Zespół CD Projekt RED opublikował przemiłego posta, w którym firma odnosi się bezpośrednio do fenomenu, jakim bez wątpienia jest Manor Lords.

CD Projekt RED gratuluje premiery Manor Lords

Wczoraj na Twitterze oficjalne konto CD Projekt RED – autorów m.in. Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077 – opublikowało posta z gratulacjami premiery Manor Lords. I to nie byle jakiej, bo niezwykle udanej – sukces tytułu stworzonego przez Polaka nie umknął chyba nikomu, kto w ostatnim czasie interesował się pecetowymi grami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie da się ukryć, że rzeczony post to bardzo miły gest ze strony CD Projektu, który na pewno ucieszy twórcę Manor Lords. Możemy śmiało zaryzykować stwierdzenie, że autor strategicznego hitu nie sądził, że kiedykolwiek pogratuluje mu samo CD Projekt RED.

Manor Lords w momencie pisania tego newsa jest czwartą najpopularniejszą pozycją na Steamie pod względem liczby graczy. Pierwszą pozycję okupuje aktualnie czeskie Gray Zone Warfare, jednak polska strategia wciąż radzi sobie bardzo dobrze i z pewnością nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

A Wy sprawdziliście już Manor Lords? Jeżeli nie, to przypominamy, że produkcja jest dostępna także w abonamencie PC Game Pass. A z naszym poradnikiem na tani XGPU (w jego skład wchodzi także PC Game Pass) subskrypcję kupicie za bardzo niewielkie pieniądze.

Źródło: Twitter/X

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.