Ciekawa gra może wkrótce trafić do Xbox Game Pass! Wpadka Microsoftu zapowiada rychłą premierę na Xboxach

Xbox Game Pass

Dziś poznaliśmy dwie nowe gry, które trafiły już do Xbox Game Pass. To może jednak nie być koniec nowości, które Microsoft szykuje dla biblioteki swojej usługi. Jedną z nich prawdopodobnie jest Maquette, o czym świadczy powiadomienie przysłane przez mobilną aplikację abonamentu.

Maquette wkrótce w Xbox Game Pass?

Zwiastun Maquette

Premiera Maquette na Xboxach została zapowiedziana dawno temu, ale finalnie nadal jej nie doświadczyliśmy. Teraz być może gra w końcu trafi na konsole Microsoftu i przy okazji do Xbox Game Pass.

Na ten temat „wygadała się” bowiem aplikacja Xbox Game Pass na telefony. W tym samym powiadomieniu wspomina się także o Common’hood, które swoją drogą dziś wzbogaciło abonament Microsoftu.

Maquette to przygotowana przez studio Graceful Decay gra logiczna. Jej wydaniem zajęło się natomiast Annapurna Interactive, które niedawno ogłosiło dodanie do biblioteki Xbox Game Pass aż sześciu nowych tytułów.

Zobacz też: Najlepsze gry point and click

Kup Xbox Series S

Omawiana w tym tekście produkcja miała z kolei trafić do katalogu subskrypcji jesienią 2022 roku, ale jak dobrze wiemy, z różnych względów się to nie udało. Powiadomienie z aplikacji zwiastuje więc, że deweloperzy nie wycofali się ze swoich wcześniejszych zobowiązań.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.