Metal Gear Solid 3 Remake bez zmian w dubbingu! Konami nie zamierza ingerować w oryginał

Metal Gear Solid 3 Remake Big Boss

Zapowiedź Metal Gear Solid 3 Remake była jedną z atrakcji PlayStation Showcase 2023. Konami nie wyklucza, że będzie to dopiero początek, a z czasem w ręce graczy trafią odświeżone wersje innych odsłon serii Metal Gear Solid. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne szczegóły dotyczące remake’u „trójki”. Japoński wydawca postanowił bowiem rozwiać wątpliwości związane z dubbingiem.

W Metal Gear Solid 3 Remake postacie przemówią znanymi głosami. Konami wykorzysta oryginalny dubbing

Metal Gear Solid 3 Remake – zwiastun z PlayStation Showcase 2023

Tuż po zapowiedzi Konami informowało, że w Metal Gear Solid 3 Remake zarówno fabuła, jak i głosy postaci pozostaną wierne oryginałowi. Fani zastanawiali się jednak, czy japońska firma zamierza na nowo nagrać dialogi z udziałem znanych aktorów, czy też wykorzystać nagrania z pierwowzoru. Nic więc dziwnego, że wydawca postanowił sprecyzować wspomnianą kwestię.

Tommy Williams z Konami America udzielił wywiadu serwisowi The Verge, w którym poinformował, że firma nie zamierza nagrywać na nowo kwestii dialogowych z Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Tym samym oficjalnie potwierdzono, że w Metal Gear Solid 3 Remake wykorzystany zostanie dubbing stworzony na potrzeby oryginału.

Zobacz też: Najlepsze gry singleplayer

Kup Xbox Series X

Na koniec warto przypomnieć, że remake Metal Gear Solid 3, który zadebiutuje na rynku jako Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Data premiery gry nie jest jednak znana. Konami zapowiada natomiast, że odświeżona wersja trzeciej odsłony serii Metal Gear Solid wniesie immersję na nowy poziom.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.