Metal Gear Solid 3 Remake to nie tytuł ekskluzywny PS5? Kolejne źródło potwierdza

Metal Gear Solid 3

O Metal Gear Solid 3 Remake plotkuje się już od dłuższego czasu i bardzo często wiąże się go z ekskluzywnością na PS5. Jak jednak ustalił wcześniej Jez Corden, debiut gry na Xboxach wcale nie jest niemożliwy. Jego słowa potwierdził teraz Tom Henderson, który zwiastuje premierę odświeżonej wersji legendarnego tytułu także na innych platformach.

Metal Gear Solid 3 Remake prawdopodobnie pojawi się na Xboxach Series X|S i PC

Metal Gear Solid 3
Metal Gear Solid 3

Metal Gear Solid 3 to jedna z najbardziej ulubionych części serii stworzonej pierwotnie przez Kojimę. Gra zadebiutowała w 2004 roku wyłącznie na PS2. Sporo osób przypuszcza więc, że jej remake także stanie się ekskluzywnym wydaniem dla PS5.

Zdaniem Toma Hendersona te plotki są jednak nieuzasadnione. Insider przekazał nam za pośrednictwem portalu Insider Gaming, że Metal Gear Solid 3 Remake pojawi się również na PC poprzez Steama i Xboxy Series X|S.

Co ciekawe, poprzednie plotki sugerują zaprezentowanie MGS3 Remake na zaplanowanym na 24 maja PlayStation Showcase. Jeżeli są one prawdziwe, oznaczałoby to, że pokaz Sony nie ograniczy się tylko do gier ekskluzywnych.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Ostatnią grą z serii Metal Gear był kooperacyjny Survive, który niespecjalnie przypadł fanom do gustu. Debiut tej odsłony nastąpił w 2018 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.