Nexus Mods boryka się z problemami. Powodem… popularność Fallouta

Fallout 3

Popularność Fallouta wystrzeliła jak z procy, co tyczy się gier oraz serialu. Taki obrót spraw przyczynił się do problemów portalu Nexus Mods. Wszystko przez ogrom graczy, którzy chcą pobrać mody do postapokaliptycznych gier Bethesdy.

Problemy Nexus Mods przez popularność Fallouta

Fallout 76 5th Anniversary
Fallout 76

Gry Bethesdy mają to do siebie, że posiadają dużą społeczność fanów i twórców modyfikacji. Większość z nich jest składowana na ogromnym portalu Nexus Mods.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ten od kilku dni boryka się z problemami z działaniem serwisu. Jak czytamy na stronie z alertami witryny, powodem takiego stanu rzeczy jest popularność Fallouta.

Nic dziwnego, że sporo graczy na nowo zainteresowało się modyfikacjami do produkcji z tej serii. Niedawno opublikowany serial okazał się jedną z najlepszych adaptacji gier w historii, co przełożyło się również na zainteresowanie wokół tytułów Bethesdy.

Świadczą o tym też statystyki. Nawet cieszący się dosyć nieprzychylną opinią graczy Fallout 76 pobił ostatnio rekord popularności na Steamie, a wzrosty rzutują także na odsłony mobilne cyklu. I to do tego stopnia, że Fallout Shelter zarabiał kilkadziesiąt tysięcy dziennie.

Możemy się spodziewać, że ten stan rzeczy nadal będzie się utrzymywał. Bethesda zapowiedziała bowiem, że next-genowa aktualizacja do Fallouta 4 trafi do gry już 25 kwietnia.

Źródło: Instant Gaming

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.